Sıkça Sorulan Sorular

Tercihen
Aras Kargo:
Mng Kargo
Ptt Kargo
 
Kargolanma Süresi:
15:00 'den önceki kargolar gün içerisinde kargoya verilir. 15:00'den sonraki alışverişinizde ertesi gün kargoya verilir.  
(Cumartesi saat 12:00'e kadar olan siparişler kargolanır)
Sattığımız ürünlerin tamamı orjinal, garantili ve adınıza faturalıdır. Satılan her ürün garanti kapsamındadır. Sattığımız ürünlerin orjinalliğini sorgulatabilirsiniz.
Kargo şirketleri 1-3 gün arasında bulunduğunuz uzaklık mesafesine göre teslimat yapabilmektedir. Bu yüzden kargo adına tam olarak  şu günde şu saatte teslimat yapılır dememiz mümkün değildir. Sistemden kargo takibi yapabilir, kargo ile irtibata geçerek teslimat süresini hızlandırabilirsiniz.
Sisteme kargo takip bilgileri aksam 18:00 ile 24:00 arasında girilmektedir. Aynı gün çıkan kargolarda bu durum gözönüne almanızı rica ederiz.
Ücretsiz Kargo yazan ürünlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Diğer Ürünlerde ise ne kadar kargo ücreti ödeneceği ürün açıklama kısmında ve sepette sizlerle paylaşılacaktır.

Sipariş tarafınıza ulaştığında, mutlaka kontrol ediniz. Paketi kargo personelinin yanında açınız. Ürünle ilgili gözle görülen hasar tespit etmeniz durumunda mutlaka kargo personeline hasar tespit tutanağı tutturunuz.

Ürün iadeleri veya değişimleri ürünün faturası, kutusu ve tüm aksesuarlarıyla beraber yapılmalıdır, ürünün kullanılmamış, kapağının açılmamış, olması gerekmektedir. Tekrar satılabilir özelliğini yitirmiş ürünlerde iade veya değişim işleminin yasa gereği onaylanamadığını hatırlatmak isteriz.
Yükleniyor...